Valdemara
Arbatos magija

Skaitydami horoskopus, mes ieškome sėkmės, meilės, pinigų, partnerių, atsakymų į paslaptis. Šį kartą pabandykime atrasti tinkamiausias vaistažolių arbatas kiekvienam Zodiako ženklui.


Daugelis padavimų skirtingai pasakoja, kada imta gerti arbatą. Labiausiai yra paplitęs apie kinų imperatorių Šeną Nungą, neva gyvenusį 2737 pr. Kr. Esą kartą šis valdovas viręsis vandenį po arbatmedžiu (Camellia sinensis), ir keli lapeliai įkritę į katilą. Imperatoriui taip patikęs viralas, kad jis ėmęs arbatmedį auginti.


Vaistažolės - patys pirmieji vaistai žmonijos istorijoje. O arbatos padeda pagerinti savijautą, stiprina energiją, apsaugo nuo stresų ir atgaivina pavargus.


 Gimusiems po Avino ženklu tinka gerti mėtų arbatą, kuri stiprina skrandį, kelia apetitą, reguliuoja virškinimą, ramina nervus, numalšina net smarkų galvos skausmą, (jį sumažinti galima ir uždėjus lapus ant kaktos). Jei bėga kraujas iš nosies, mėtos lapai, įdėti į nosį, jį sustabdo. “Mėtų arbata sustabdo smarkų širdies plakimą, padeda nuo slogos”, - taip rašo sename praeito amžiaus rankraštyje, rastame Kijevo Lavros bibliotekoje.


• Kad gimusiems po Šaulio ženklu neskaudėtų kepenys, jiems reikalingas sveikas maistas. O negaluojant jiems gali pagelbėti dilgėlių arbata – ji savo sudėtyje turi daug vitaminų, kalio, magnio, geležies. Šią arbatą galima gerti tuomet, kai trūksta vitaminingo maisto.

Šauliams tinka paprastojo kiečio arbata. Liaudies medicinoje ši arbata naudojama tulžies išsiskyrimui skatinti, kirmėlėms varyti, taip pat kaip raminamoji bei migdomoji priemonė.

 

 

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre