Valdemara
Gimusieji liepos mėnesį gražiai žaidžia tam, kad laimėtų

..................................................................................................................... 

Gimusieji liepos 4 dieną išradingi, protingi, imlūs, turi puikią intuiciją. Entuziastai iš prigimties. Ištikimi saviesiems idealams. Puikiai supranta, kad žinios ir išsilavinimas užgrūdina ir suteikia drąsos. Iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti nerūpestingi ir lengvabūdiški, bet iš tikrųjų tai ryžtingos ir savarankiškos asmenybės. Atsargūs, patiklūs, disciplinuoti, retsykiais aptingę. Puikūs politikai, vadybininkai, pramoninkai.

 

1776 metų liepos 4 diena - yra federalinė JAV šventė - Nepriklausomybės deklaracijos priėmimo diena. JAV nepriklausomybės diena neįsivaizduojama be fejerverkų. Šią dieną rengiami paradai, karnavalai, mugės, koncertai.

...................................................................................................................... 

Gimusieji liepos 5 dieną praktiški, protingi, emociškai imlūs, turi puikią intuiciją ir aukštus idealus. Nori pasiekti daug ir didelių aukštumų. Pastoviai ieško naujų galimybių. Savo sugebėjimų ir ryžtingumo dėka moka išnaudoti aplinkybes savo naudai.  Ryžtingumas ir gabumai padeda išnaudoti savo naudai visas pasitaikiusias tinkamas aplinkybes. Vidinė disciplina, pasitikėjimas savomis jėgomis, susikaupimas ir optimizmas priartina sėkmę. Karts nuo karto pasiduoda nuoboduliui ir dar – mėgsta išlaidauti. Šią dieną gimusieji – tai tikrieji gamtos mylėtojai.  

 

1857 m. liepos 5 d. gimė Klara Cetkin (vok. Clara Zetkin) – Vokietijos politikė, kovotoja už moterų teises. Manoma, kad ji pasiūlė švęsti Tarptautinę moters dieną (1911 m. kovo 8 d.). Palaidota Maskvoje, prie Kremliaus sienos.
..................................................................................................................... 

Gimusieji  liepos 6 dieną atsakingi, gundantys ir labai patrauklūs.

 

1253 m. liepos 6 d. buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius. Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. 


1935 m. liepos 6 d. gimė Tenzin Gyatso (Jo Didenybė Tenzinas Giatso, XIV-asis Dalai Lama) – keturioliktasis, dabartinis Dalai Lama, Tibeto vyriausybės tremtyje vadovas, Tibeto budizmo (lamaizmo) dvasinis vadovas.


1928 m. liepos 6 d. gimė Janina Degutytė – lietuvių poetė, vėlyvosios lyrikos romantikė, eilėraščių vaikams autorė.


1961 m. liepos 6 d. gimė Gintaras Krapikas – Lietuvos krepšinio treneris ir žaidėjas.


1946 m. liepos 6 d. gimė Silvesteris Stalonė (angl. Sylvester Gardenzio Stallone) – amerikiečių aktorius ir režisierius.

 

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 7 dieną darbštūs, ryžtingi, valingi, apdovanoti aštriu protu ir gera intuicija. Kruopščiai slepia išskirtinį jausmingumą.  Imlūs ir mąslūs. Sugeba patys save užprogramuoti sėkmei: sugeba laiku ir vietoje pajungti vidines stiprybes, nuojautą, dalykinė uoslę ir praktišką požiūrį. Tiesiog trokšta absoliučios materialios gerovės. Tačiau labiausiai už viską vertina nepriklausomybę.


1887 m. liepos 7 d. gimė Markas Šagalas (Marc Chagal) – žymus rusų-žydų postimpresionizmo tapytojas.

 

1943 m. liepos 7 d. gimė Toto Cutugno (Salvatore Cutugno) – italų dainininkas, žinomas visame pasaulyje. Daina L'Italiano tapo hitu.

 

1922 m. liepos 7 d. gimė Pierre Cardin – italų kilmės prancūzų modeliuotojas, vienas įtakingiausių aukštosios mados istorijoje.

 

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 8 dieną labai žavūs, ryžtingi, turi pavydėtiną sugebėjimą protingai elgtis su pinigais ir vertybėmis. Imlūs. Pasiduoda pirmam įspūdžiui. Ypatingai užsispyrę. Moka bendrauti. Labai darbštūs. Turi verslininko gyslelę. Gali būti labai įkyrūs ir linkę viską totaliai kontroliuoti.

 

1966 m. liepos 8 d. gimė Inga Valinskienė - dainininkė, filmų įgarsintoja, politikė.


1958 m. liepos 8 d. gimė Kevin Bacon - amerikiečių aktorius.

 

1839 m. liepos 8 d. gimė John Davison Rockefeller – JAV verslininkas, pramonininkas, filantropas, mecenatas. Rokfeleris yra laikomas ištisos dinastijos, valdžiusios įvairias bendroves, pradininku. Rokfeleriai ilgą laiką laikyti vienais turtingiausių JAV žmonių.

 

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 9 dieną supratingi, randa savitus būdus bendrauti su žmonėmis. Jie, lyg baltakailiai kiškiai: išoriškai save pateikia baltais darbais, balta sąžine, baltais ketinimais, nors iš tikrųjų prisidirbę, kaip ir visi kiti zuikiai ar triušiai.
Kartais, šią dieną gimusiųjų, nekontroliuojamas, per didelis emocionalumas yra palaikomas jautrumu, tačiau realiai – tai tik vienas iš būdų siekimas apsaugoti ar pateisinti save.
Įžvalgūs. Pagarbos nusipelno savuoju sugebėjimu skubėti į pagalbą.
Tai šaltai mąstantys, imlūs entuziastai. Tačiau nekantrūs, lengvai suerzinami. Metams bėgant, sugeba (arba ne) atskleisti savąjį asmeninį išskirtinį patrauklumą.

 

1956 m. liepos 9 d. gimė Thomas Jeffrey "Tom" Hanks – JAV aktorius, prodiuseris, režisierius, 2 kartus Oskarų premijos laureatas. Vaidino filmuose: „Da Vinčio kodas“ (The Da Vinci Code); „Gelbstint eilinį Rajeną“ (Saving Private Ryan); “Forestas Gampas“ (Forrest Gump)…

 

1938 m. liepos 9 d. gimė Lija Achedžakova (Ли́я Меджи́довна Ахеджа́кова) – rusų teatro ir kino aktorė. Vaidino filmuose: „Mėlynoji paukštė“ (Синяя птица); „Likimo ironija arba Po pirties“ (Ирония судьбы, или С лёгким паром!); „Tarnybinis romanas“ (Служебный роман)...

 

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 11 dieną praktiški, į visas situacijas žiūri labai žemiškai ir paprastai, bet visuomet išsaugo savo išskirtinį jausmingumą. Lengvai išjaučia ir iššifruoja tikruosius žmonių kėslus ir mintis. Savuoju inteligentiškumu ir puikiomis manieromis įgauna pasitikėjimą ir įtaką. Nors ir labai praktiški, tačiau sugeba lengvai susižavėti. Imlūs. Turi puikią vaizduotę. Nekantrūs. Linkę išsisukti nuo neįdomių problemų. Tačiau labai ištvermingi.


1974 m. liepos 11 d. Vilniuje gimė Alanas Chošnau (pilnas vardas Alanas Ibrahimas Chošnau) - muzikos atlikėjas, anksčiau egzistavusios grupės „Naktinės Personos“ narys. 6 metus gyveno pas tėvą Bagdade. Lietuvių kalbą tuo metu mokėjo blogiau nei arabų.

 

1934 m. liepos 11 d. gimė Giorgio Armani (Giorgio Armani) - italų mados kūrėjas, vadinamas mados genijumi. Giorgio Armani prisilietimas jaučiamas kiekviename jo sukurtame daikte , ar tai būtų drabužis ar tai būtų akiniai – tai klasika ir stilingumas, jėga ir jausmingumas. Jis drąsiai varijuoja medžiagomis, audiniais, įvairiausiomis detalėmis ir kuria netikėtus jų derinius sukurdamas įspūdingo dizaino drabužius, akinius bei kitus aksesuarus.

 

1979 m. liepos 11 d. gimė Edita Daniūtė – sportinių šokių šokėja. Šokti pradėjo nuo 8 metų. Jau būdama 14 metų tapo Lietuvos čempione.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 12 dieną draugiški, atvirų manierų ir labai žavūs. Apdovanoti mediumo gabumais. Turi ypatingai stiprų poreikį jaustis saugiais. Protingi, apdovanoti stipria intuicija ir prigimtinėmis psichologinėmis savybėmis. Moka naudotis turimomis žiniomis. Praktiški, tiesūs, idealistai. Jų galvoje sukasi gausybė originalių idėjų. Turi raiškios kalbos dovaną.


1904 m. liepos 12 d. gimė Pablo Neruda (Ricardo Eliecer Neftalí Reyes Basoalto) – Čilės rašytojas. Neruda šį slapyvardį pasirinko pagal čekų rašytojo ir poeto Jano Nerudos pavardę. Vėliau šis jo pseudonimas tapo legalia pavarde. Laikomas vienu didžiausių XX a. poetų, kūrusių ispanų kalba. Neruda kūrė erotiškus meilės, politinius eilėraščius, istorines - epines poemas.

 

1988 m. liepos 12 d. gimė Šorena Džaniašvili – dainininkė gruzinė, išgarsėjusi Lietuvoje. Dalyvavo televizijos projektuose „LNK Muzikos akademija“, „Žvaigždžių duetai“ ir „Šok su manimi“, kuriame su šokėju Deividu Meškausku laimėjo pirmąją vietą.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 13 dieną įvairiapusiški, moka ir mėgsta bendrauti. Draugiški. Sudaro labai stiprios asmenybės įspūdį, imlūs, jautrūs idealistai. Pasikliauja sava intuicija. Ieško naujų galimybių ir kelių į sėkmę. Tiksliai įvardija savo tikslus ir tuomet, intensyviai mąstydami, daug dirbdami, jų siekia. Ir dažnai pasiekia. Tačiau tai užsispyrę, per daug besinervinantys dėl materialių dalykų. Labai trokšta būti pripažinti. Artistiški, mėgsta muziką.

 

1944 m. liepos 13 dieną gimė Erno Rubikas (Rubik Ernő) — vengrų išradėjas, skulptorius, architektūros profesorius. Visame pasaulyje yra žinomi jo sukurti žaislai – mįslės, o labiausiai žinomas Rubiko kubiukas sukurtas 1974m.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 14 dieną praktiški, protingi ir turi potencialą pasiekti ryškių rezultatų. Aštrus protas, valios jėga ir sugebėjimas sutarti su žmonėmis leidžia lyderiauti pasirinktoje erdvėje. Pasirinkę tikslą, priėmę konkretų sprendimą, sugeba susidėlioti ypatingai griežtą veiksmų planą ir, per daug nesismulkindami ir nesidairydami į aplinkinių nuomones, eina link savosios vizijos. Tai pasitikintys savimi žmonės, bet tuo pat metu labai jautrios ir jausmingos asmenybės. Gal būt per daug užsispyrę, per daug reiklūs sau ir kitiems, tačiau tai sąžiningi, geri, dosnūs ir supratingi.


1968 m. liepos 14 d. gimė Ramūnas Rudokas – aktorius, televizijos laidų, renginių vedėjas.

 

1985 m. liepos 14 d. gimė Augustė Vedrickaitė – Lietuvos dainininkė, išgarsėjusi kaip realybės šou „Dangus“ dalyvė.

 

1918 m. liepos 14 d. gimė Ernstas Ingmaras Bergmanas (šved. Ernst Ingmar Bergman) – garsus švedų teatro ir kino režisierius, laikomas vienu iš didžiausią įtaką XX a. kinui padariusių filmų kūrėjų.


1939 m. liepos 14 d. gimė Karelas Gotas (Karel Gott) – vienas iš garsiausių Čekijos populiariosios muzikos atlikėjų.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 15 dieną įžvalgūs, geri, turi išskirtinai turtingą vaizduotę ir smalsų protą. Apdovanoti stipria intuicija, jausmingi ir branginantys savuosius jausmus. Lengvai susižavintys. Moka išklausyti ir įsivaizduoti save kito vietoje. Stiprūs, valdingi, išdidūs. Sugeba ilgai kuistis. Nekantrūs laukti. Labai ilgai prisimena jiems padarytas paslaugas ar kokius nors gerus darbus. Moka būti dėkingi.

 

1975 m. liepos 15d. gimė Žydrūnas Savickas – sportininkas galiūnas, tituluojamas stipriausiu Lietuvos žmogumi.

 

1606 m. liepos 15 d. gimė Rembrantas (oland. Rembrandt Harmenszoon van Rijn) – olandų tapytojas, grafikas. Vienas žymiausių pasaulio dailininkų. Rembranto palikimas – apie 800 paveikslų, 300 graviūrų ir 2 tūkstančiai piešinių.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 18 dieną užsispyrę ir išradingi. Įsitikinę savuoju teisumu ir linkę siekti sėkmės. Magiškai žavingi. Apdovanoti įgimtomis lyderio savybėmis. Turi puikią vaizduotę ir intuiciją. Moka pasinaudoti savo organizaciniais sugebėjimais ir sugebėjimu numatyti įvykius. Ieško aštrių pojūčių. Kartais leidžia sau būti aptingusiais ir be reikalo ginčytis. Gali ir tūkstantį darbų atidėti vėlesniam laikui. Sugeba duoti teisingus patarimus.

 

1811m. liepos 18d. gimė Viljamas Tekerėjus (William Makepeace Thackeray) - devyniolikto amžiaus anglų rašytojas. Jis parašė “Tuštybių mugė”.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 19 dieną yra stiprūs, užsispyrę, draugiški ir turi puikią intuiciją. Aplinkinius žavi jų atvirumas ir sugebėjimas greitai įvertinti situaciją. Šios dienos žmonės yra apdovanoti stipriu ir giliu jausmingumu, jie moka mylėti aistringai ir romantiškai. Turi įgimtą „šeštąjį jausmą“. Optimistai. Ryškios kūrybingos asmenybės. Turi raiškią vaizduotę, artistiškumo impulsą ir muzikinius gabumus.


1896m. liepos 19 dieną gimė Arčibaldas Kroninas (Archibald Joseph Cronin) — škotų rašytojas, gydytojas. Žinomi jo romanai: „Žvaigždės žiūri žemyn“, „Citadelė“...


1938m. liepos 19 dieną gimė Vachtangas Kikabidzė – gruzinų estrados dainininkas, kinoaktorius, scenaristas, kino režisierius, dainų autorius,  kuris daug metų melodingoje dainoje dainuoja išmintingus žodžius: „...mano metai – mano turtai...“


1971m. liepos 19d. gimė Vitalijus Kličko (Віталій Володимирович Кличко) — Ukrainos boksininkas profesionalas.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 20 dieną gabūs, švelnūs ir jausmingi, pritraukia aplinkinius savo žavesiu ir mokėjimu rūpintis visais. Jie tiesiog iš oro išskaito, su kuo jiems lengviausia ir tinkamiausia bendrauti. Šią dieną gimę intelektualūs, imlūs, mėgsta stabilumą ir ramų bendravimą su namiškiais. Įžvalgūs. Tai labai protingi, ypatingai aukštų tikslų siekiantys idealistai. Tai žmonės sugebantys įgyvendinti pačius stebuklingiausius sumąstymus.


1951 m. liepos 20 d. gimė Gražina Baikštytė - teatro, kino ir televizijos aktorė, žurnalistė. 1970–1972 m. Vilniaus Modelių namų manekenė.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 21 dieną ypatingai apdovanoti originalumu ir subtilia intuicija. Emociškai imlūs, išskirtinai įžvalgūs. Net ir būdami labai drovūs, jie turi daug draugų, keri savo patrauklumu ir žavesiu. Labai greitai perpranta ir teisingai įvertina aplinkinių poelgius. Ne kartą per gyvenimą išgyvena labai stiprius jausmus. Greitai įsijaučia, greitai nuliūsta ir visą laiką dirba. Turi gerai išvystytą „šeštąjį jausmą“ ir permainų baimę.


1899 m. liepos 21 d. gimė Ernestas Hemingvėjus– amerikiečių romanistas ir novelistas, trumpų istorijų rašytojas, Nobelio literatūros premijos laureatas. E. Hemingvėjaus žymiausi kūriniai: "Atsisveikinimas su ginklais", "Kilimandžaro sniegynai", "Kam skambina varpai", "Senis ir jūra" ir kt. Jis buvo nepaprastai godus įspūdžiams, mylėjo, kaip pusiau juokais rašo viename laiške, „tris kontinentus... vandenynus, savo seseris, savo žmoną, gyvenimą ir mirtį, rytą, vidurdienį, vakarą, naktį, garbę, guolį, boksą, plaukymą, beisbolą, šaudymą, žūklę. skaityti, rašyti ir visus meniškus paveikslus..."


1951 m. liepos 21 d. gimė Robin McLaurim Williams – JAV aktorius ir komikas. Oskaro, dviejų Auksinių gaublių ir trijų Emmy laureatas.

 

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 23 dieną neįtikėtinai gerai galvoja apie save. Savuoju irzliu energingumu ir laisvės troškimu atveria patys sau dideles perspektyvas, entuziazmą, gyvybiškumą. Puikus humoro jausmas padeda tiesiog „maudytis“ draugų ir gerbėjų gausoje. Lengvai adaptuojasi prie bet kokių gyvenimo sąlygų. Puikūs nenuvargstantys pašnekovai. Karts nuo karto pasiduoda nuoboduliui. Apdovanoti puikia nuojauta ir nesutramdomu siekiu įgauti vis naujų įgūdžių, tobulinti turimus. Turi puikią dalykinę uoslę, iniciatyvumą ir vaizduotę. Patikimi.


1929 m. liepos 23 d. gimė Kazys Lozoraitis – Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius prie Šventojo Sosto ir Maltos ordino.

 

1970 m. liepos 23 d. gimė Povilas Vanagas  – šokėjas ant ledo, 2000 m. pasaulio čempionato bronzos medalio, 2000 ir 2006 m. Europos čempionatų bronzos medalių laimėtojas. Pirmasis lietuvis, laimėjęs medalius Europos ir pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatuose.

 

1989 m. liepos 23 d. gimė Daniel Jacob Radcliffe – Anglijos aktorius, kino filme „Haris Poteris“ suvaidinęs pagrindinį vaidmenį.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 25 dieną įžvalgūs, imlūs, kūrybiškai žiūri į visas gyvenimo situacijas ir moka bendrauti su žmonėmis. Ypatingai gyvybingi, akimirksniu labai teisingai įvertina žmones ir situacijas. Tiki sėkme, bet kartais suabejoja savimi, kovoja su savuoju neryžtingumu ir nepasitikėjimu. Vydamiesi savąją sėkmę, dažnai patiria jaudinančių įspūdžių, kurie padeda išlikti žvaliam ir entuziastingam. Būdami gerai nusiteikę, iš visos širdies džiaugiasi gyvenimu ir džiaugsmu užkrečia visus aplinkui. Pilni kūrybinių idėjų, moka naudotis savo iškalbos ir intonacijų galia.


1965 metų liepos 25 dieną gimė Šarūnas Puidokas – aktorius, vaidina Nacionaliniame dramos teatre.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 26 dieną apdovanoti žavesiu ir prigimtiniu entuziazmu. Jie lengvai suvokia aplink vykstančių įvykių eigą, sugeba ypatingai greitai reaguoti. Jie domisi pačiais įvairiausiais dalykais. Juose glūdintis įtikinėjimo talentas stebina ir žavi aplinkinius. Visi kaip susitarę, šią dieną gimusiuosius vadina ypatingai patraukliais. Šios dienos žmonės brangina savo vidinę nepriklausomybę ir puikiai žino savo darbo vertę. Kilniaširdžiai. Iš prigimties psichologai. Protingi, talentingi, įžvelgia savosios sėkmės kelią.


 
1856 m. liepos 26 d. gimė George Bernard Shaw (Bernardas Šo) – dramaturgas. Rašė romanus. Žinomu rašytoju jis tapo paskutiniajame XIX a. dešimtmetyje, sukūręs pjeses - ''Našlių namai'', ''Pigmalionas'', ''Šventoji Joana''...

 

1964 m. liepos 26 d. gimė Sandra Annette Bullock – amerikiečių aktorė, viena iš populiariausių ir žinomiausių Holivudo aktorių.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 27 dieną draugiški ir drąsūs entuziastai. Savyje turintys pakankamai valdingumo ir ryžtingumo, bet tuo pat metu labai imlūs ir sentimentalūs. Jėgų jiems suteikia aštrus protas, skvarbus įžvalgumas ir naujų žinių troškimas. Šią dieną gimusieji yra apdovanoti sugebėjimu įtikinėti ir išradingumu. Pastabūs. Pilni naujų idėjų. Ir dažniausiai pasiekia didelės sėkmės. Idealistai ir romantikai. Jie traukia link savęs žmones, moka mylėti ir trokšta būti mylimi.


1979 m. liepos 27 d. gimė Aistė Pilvelytė  – dainininkė.


1957 m. liepos 27 d. gimė Gintaras Chomentauskas – psichologas, psichoterapeutas, socialinių mokslų daktaras. Žmogaus studijų centro prezidentas, žurnalo „Psichologija tau“ redaktorius. Lietuvos grupinės psichoterapijos asociacijos prezidentas.


1936 m. liepos 27 d. gimė Maris Rudolfas Liepa (latv. Maris Rūdolfs Liepa) – latvių kilmės baleto artistas, baletmeisteris, pedagogas. Sukūrė vaidmenų televizijos baletuose, kino filmuose. Jo šokis vyriškas, plastiškas, psichologiškas.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 28 dieną geraširdžiai, komunikabilūs, artistiški, turi savyje kūrybinę gyslelę. Tai labai ištvermingi, diplomatiški ir žavintys pasaulį sava greita reakcija. Jų išlavinta intuicija ir jausmingumas padeda jiems labai tiksliai suprasti aplinkinius. Dažnai stengiasi pabėgti nuo realybės. Sava efektinga išvaizda, aštriu ir greitu protu visuomet užkariauja aplinkinių simpatijas. Moka linksmintis iš visos širdies, trokšta visų įmanomų pasaulio malonumų. Moka pataikauti sau ir siekia gyvenimo su pasimėgavimais.
 

1491 m. liepos 28 d. gimė Henrikas VIII – nuo 1509 m. balandžio 22 d. iki savo mirties buvo Anglijos karalius ir Airijos lordas (vėliau Airijos karalius).


1925 m. liepos 28 d. gimė Vladas Karatajus - Lietuvos tapytojas.


1936 m. liepos 28 d. gimė Juozas Domarkas – dirigentas.


1929m. liepos 28d. gimė  Žaklin Kennedy Onassis (Jacqueline Lee Bouvier Kennedy Onassis) – viena populiariausių savo laikmečio moterų.

.....................................................................................................................

Gimusieji liepos 29 dieną neįtikėtinai sėkmingi, apdovanoti spindesiu, jausmingi, turi puikią vaizduotę. Tai labai išdidūs, valingi, dinamiški žmonės. Šią dieną gimusieji – įžvalgūs entuziastai, sugebantys įgyvendinti svajones. Turi jie ir antrąją charakterio pusę – sugeba būti nesukalbamais, be jokių kompromisų, per nelyg praktiški. Tai ryškios asmenybės, spinduliuojančios pritrenkiančiu žavesiu ir tikrąja charizma.


1883 m. liepos 29-tą dieną gimė Benito Mussolini - italų politikas.


1817 m. liepos 29 (17) d. Ivanas Aivazovskis (Иван Константинович Айвазовский) – pasaulinio garso armėnų kilmės rusų dailininkas – marinistas, kolekcionierius, mecenatas, nutapęs per 6000 paveikslų.  1880 metais Feodosijoje jis įsteigė paveikslų galeriją.

 

1925 m. liepos 29-tą dieną gimė  – Mikis Theodorakis, graikų dainų kūrėjas ir kompozitorius.

 

1940 m. liepos 29-tą dieną gimė  Vytautas Romualdas Tomkus – teatro ir kino aktorius.

.....................................................................................................................

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre