Valdemara
Apie mus

20100715_valdemara.jpgValdemara gimė Lietuvoje, kuomet sovietų sąjunga plazdeno raudonomis vėliavomis ir tvirtino, kad sekso nėra. Tačiau, iš prigimties apdovanota žavesiu ir informaciniu imlumu, dar jaunystėje Valdemara suprato, kad tai melas.

Pagal Arijų Saulės kalendorių Valdemara gimė Lūšies metais, pagal Mėnulio kalendorių – Gepardo dieną. Gal būt todėl jos svajonė – gyventi taip, kaip gyvena laukinės katės – laisvos, žavios, švelnios ir pavojingos.

Valdemara mokosi Avestos astrologinėje mokykloje. Su didžiuliu atsidavimu gilinasi į būties klausimus, ieško prasmės paprastoje kasdienybėje, kiekvienoje akimirkoje, santykiuose su žmonėmis, gamta, Aukščiausiuoju Kūrėju...

Kaip gyvenimo dovaną ji priima astrologines žinias iš savo mokytojų: Rusijos astrologų P.P.Globos, P.A.Volynkino ir iš geros savo bičiulės Lietuvos astrologės Palmiros Kelertienės, kurią ir laiko savuoju tiltu į astrologijos paslaptis.

Jau 23 metus kiekvieną dieną po daug valandų per parą, be atostogų ir išeiginių Valdemara skiria astrologiniam tobulėjimui. Ji daug skaito, rašo, bendrauja. Žavisi augalų, spalvų, aromatų ir mineralų santykiu su astrologija.

Moka pati ir moko kitus atrasti savyje slypinčius talentus, išskirtinumus, charizmą ir galimybes. Valdemara kuria žavingus ir ypatingą prasmę turinčius papuošalus.

Ji laiko save aksominio amžiaus moterimi, kuri jau turi senos vilkės išminties ir kuriai vis dar pakanka moteriško žavesio.

Ji yra dviejų žavių, charizmatiškų, protingų ir savarankiškų dukrų mama. Gyvenimas Valdemarą apdovanojo gražiu gyvenimo laikotarpiu, todėl ji puikiai žino, ką reiškia būti mylima moterimi. Tačiau viskas labai laikina ir trapu. Valdemara – našlė.

Ji drąsiai taria: „Mano žinios skirtos Jums.“

 

........................................................................................................

 

Valdemara was born in Lithuania, when the red flags were hovering over the Soviet Union and it has been stated everywhere that sex doesn't exist. However, endowed with charm and information receptivity she realized in the early adolescence that this is a lie.
According to Aryan Solar calendar Valdemara was born during the year of Lynx, based on Lunar calendar - on the Cheetah Day. Probably that explains her dream to live as wild cats do - free, charming, soft and dangerous.
Valdemara is studying at Avestan school of astrology. With high devotion shedeepens insight the questions of existence, looks for sense in simple routine, each moment, relationships with humans, nature, Supreme Creator. 

 

........................................................................................................

 

 

 

 

 

 

 

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre