Valdemara
Avinas

AvinasSaulė įeina į Avino ženklą kovo mėn. 2021d. ir išbūna jame iki balandžio mėn. 2021d.

Tai pirmasis, Ugnies stichijos vyriškas Zodiako ženklas, kuriuo prasideda visas ženklų ratas. Avino ženklas atveria Zodiaką. Jo reikšmingumą galima lyginti su grūdeliu, duodančiu gyvybę. Iš grūdo gimsta želmenėlis ir vyksta transformacijos procesas. Lygiai taip pat žmonės, gimusieji po Avino ženklu – privalo atrasti save, suklestėti, prasiskinti kelią sau ir kitiems.

Šio ženklo atstovams būdingas aktyvumas, idėjų įgyvendinimas, siekis pirmauti. Čia pasireiškia pirmasis Ugnies impulsas, dėl to šio ženklo žmonės pasireiškia stichiškai, nelauktai.

Mitologinis Avino ženklo pavaizdavimas - kalnų avinas auksine vilna, stovintis kalno viršūnėje aukštai užversta galva ir pakelta virš bedugnės koja. Avino galva atmesta atgal. Ir ištikrųjų, Avino ženklo žmonės dažnai nemato, kur veržiasi. Tokie žmonės akimirksniu pasijungia į situaciją, viską daro greitai ir tiksliai, ypač kai tai yra būtina. Avinai atviri, entuziastai, žavingi. Mėgsta dažnai kartoti ,,Aš’’, ,,Tai mano reikalas’’. Visus aplink esančius suskirsto į draugus ir priešus. Greitai užsiplieskiantys, bet pykčio ilgai savyje nenešioja. Nežiūrint, kad yra labai energingi ir užsispyrę, jie yra labai jautrūs. Tik dėka savo užsispyrimo ir drąsos jie pasiekia sėkmės.
Svarbiausia jam gyvenime – dinamika, t.y. visos priemonės, kurių pagalba galima pasivyti ir pralenkti kitus. Jei ko nors užsinori, geriau jam neprieštarauti, nes tai jį tik supykdys.
Žmonės, gimusieji po Avino ženklu neišsigąsta konflikto ir padeda artimiesiems sunkią minutę, bet nori, kad už tai būtų jiem padėkota.

Karminė šio ženklo užduotis: eiti į priekį, dažnai negalvojant apie pasekmes; svarbu, kad būtų ryški, šviesi idėja, kuri duotų įkvėpimą riteriškai sielai.

Štai keletas asmenybių, gimusių po Avino ženklu: Jekaterina Mediči, Dž. Bruno, Čarlis Čaplinas, J. Haidnas, J.S.Bachas, M. Musorgskis, S. Rachmaninovas, H.K. Andersenas, V.Van Gogas, F. Goja, Leonardo da Vinči, Kazanova…

Verta pažymėti, kad turėti draugą ar draugę gimusį po Avino ženklu - tikra likimo dovana ir laimė, tik su viena sąlyga – reikia sugebėti jį išsaugoti.

 

Ir dar: verta žinoti, kad gimusieji po Avino ženklu:

 

•   visada kažkuo tai užsiėmę, nes nemėgsta vienodumo;
•   stiprios asmenybės, verčiančios paklusti („spektaklis“ prasideda tuomet, jei kas nors jiems prieštarauja ir nesiruošia paklusti!);
•   mėgsta lenktyniauti ir ginčytis, nes puikiai orientuojasi stresinėse situacijose;
•   moka džiaugtis gyvenimu.

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre