Valdemara
Jautis

JautisSaulė šiame zodiako ženkle būna nuo balandžio 20/21d. iki gegužės 21/22 dienos.
Šį mėnesį gimusieji yra Žemės stichijos ir Veneros valdomi žmonės.

Jaučio ženklo žmonės linkę stebėti, viską nuosekliai suplanuoti. Tai plačių užmojų žmonės, sugebantys kaupti turtą. Šių žmonių vystymosi pagrindas - materialinė nepriklausomybė. Jiems neduota suprasti, kad materialus pasaulis labiausiai iliuzinis ir lengviausiai sunaikinamas.
Jaučiai retai keičia savo įsitikinimus, visus savo pergyvenimus jie yra linkę saugoti giliai savyje. Šio ženklo žmonės solidūs ir ramūs, jų niekas negali išvesti iš pusiausvyros, mėgsta, kad ir jiems niekas netrukdytų. Palikite juos ramybėje ir jie bus laimingi.
Šie žmonės panašūs į spyruoklę - kuo labiau juos spausi, tuo labiau jie priešinsis.
Jaučiai moka saugoti savo energiją, bet jaučia pastovų trūkumą.
Šio ženklo žmonės traukiasi iš konfliktinių situacijų, prisibijo minios, kur daug žmonių, ten jis jaučiasi nesaugūs. Iš pažiūros tai tvirti žmonės, bet menkiausia sloga ar elementarus peršalimas jį paguldo ant menčių į rožinius patalus.
Ar kas nors žinote, ko bijo žmonės gimę po Jaučio ženklu, dėl ko jie panikuoja. Ogi labiausiai juos baugina nelauktumas, netikėtumas, neprognozuotos situacijos. Labai didelė tikimybė, kad Jaučio ženklo žmonės sukelia netikėtas situacijas kitiems, o jei turi valdžią - netgi perversmus. Jaučiai - patys didžiausi kiršintojai.

Po Jaučio ženklu gimė: Jekaterina II, Janet Jacson, Uma Turman, Cher, Barbara Streisand, Naomi Campbell, Maša Rasputina, Marina Vladi, Monika Mironaitė, Elena Čiudakova, Regina Varnaitė, D. Tarabildienė, Salvadoras Dali, Leninas, Karlas Marksas, Adolfas Hitleris, Zigmund Freid, Onore de Balzakas, Sadam Husein, Viliamas Šekspyras, Garis Trumenas, Rebindranatas  Tagorė, Piotras Čaikovskis, Imanuelis Kantas, Markas Aurelijus Antonijus, Filipas Kirkorovas...


Ir dar: verta žinoti, kad gimusieji po Jaučio ženklu:

 

•   retai užmiršta nuoskaudas;
•   mėgsta skaniai pavalgyti ir tuo pat metu –
•   deda didžiules pastangas, kad palaikytų normalų kūno svorį;
•   pastebi kaip kas atrodo, kvepia ir skamba;
•   mėgsta paprastą, lengvai suprantamą humorą, bet jiems sunkoka suprasti subtilią satyrą;
•   vertina grožį, muziką, tapybą ir turite tam gabumų;
•   mėgsta gamtą ir sodininkystę;
•   ypatingai prisirišę prie savų namų.

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre