Valdemara
Dvyniai
DvyniaiSaulė šiame ženkle būna nuo gegužės 21/22 dienos iki birželio mėn. 21/22 dienos. Tai trečias Zodiako, vyriškas, Oro stichijos,  ženklas, kurį valdo Merkurijus ir Prozerpina.
Dvyniai - tai kontaktų ir ryšių ženklas. Tipiški šio ženklo atstovai labai judrūs ir komunikabilūs, negali pakęsti neveiklumo ir vienumos, turi pažįstamų įvairiuose sluoksniuose. Pastoviai keičiasi patirtimi, važinėja į komandiruotes ir trumpas keliones. Tai puikūs vertėjai, žurnalistai ir aktoriai. Dvyniai - tai informacinis kanalas, transliacija, žinių perdavimas. Šis ženklas - tai du šiame pasaulyje pasimetę broliai - dvyniai, kurių užduotis: susitikti ir susirinkti tikrąją informąciją į visumą. Jiems įdomu viskas: ir kas teisinga, ir kas neteisinga. Dvyniai puikiai suvokia ir gali įskaityti absoliučiai viską. Kiekviename atome surišta absoliučiai viskas, viską galima sužinoti per viską. Dvyniai turi užpildyti visas ląsteles žiniomis apie pasaulį.
Dvyniai gali pateikti genialią idėją ir čia pat apie ją užmiršti.
Patys stipriausi Dvynių bruožai: turtinga fantazija, išradingumas, lengvas prisitaikymas prie aplinkos, akiračio platumas, literatūriniai gabumai, komercinė uoslė, įtikinėjimo talantas, puikus jumoro jausmas.
Karminė Dvynių užduotis - būti tyrais informacijos laidininkais.

Štai keletas po Dvynių ženklu gimusių asmenybių: Aleksandras Puškinas, Dante, Artūras Konan Doilis, Robertas Šumanas, Merlin Monro, markizas de Sad, Petras I, Polis Gogenas, Edvardas Grigas, Džonas Kenedis, Fransuaza Sagan, V.R.Vagneris, Richardas Štrausas, Aram Chačaturijan, Šarlis Guno, Tomas Manas, Platonas…
© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre