Valdemara
Vėžys

Vėžys

Saulė šiame ženkle būna nuo birželio 21/22  iki liepos 23/24 dienos. Tai moteriškas vandens stichijos ženklas.
Vėžio ženklą valdo Mėnulis, todėl gimusieji po šiuo ženklu yra linkę sužinoti giliausiai paslėptas pasaulines, giminės ir asmenines paslaptis. Tik jiems vieniems suprantamais būdais jie siekia vidinės tobulybės. Tipiški Vėžiai imlūs, permainingų nuotaikų, kurios labai priklauso nuo aplinkos. Kartais galima įtarti, kad šie žmonės slepiasi po kažkokiu energetiniu kiautu, bijodami įsileisti į savo vidinį pasaulį. Vėžys – pasyvus stebėtojas, mėgsta būti gamtoje, ypatingai prie judančio vandens telkinių. Jų mėgstamiausias paros laikas – naktis. Būtent nakties sidabrinėje Mėnulio šviesoje, šie žmonės visiškai atsipalaiduoja ir nugrimzta savo svajonėse. Dažnas Vėžio nuotaikų kaitas galime sulyginti su potvyniais ir atoslūgiais, kurie taip pat priklauso nuo Mėnulio įtakos.

Savo giluminės intuicijos dėka, Vėžiai sugeba suprasti kitų žmonių būsenas, numatyti situacijų eigą, o tai padeda jam išgyventi pačius sunkiausius gyvenimo momentus. Jie įstengia atsilaikyti tokiose situacijose, kad net sunku sveiku protu tai suvokti. Vėžiai nebijo rizikos ir jų nereikia gąsdinti, nes Vėžiui grasinantis pats sau pasirašo nuosprendį.
Vėžiai sugeba išprovokuoti kitus žmones konfliktams, netgi su kumščių pasimosikavimais, o patys ramiai pasitraukia.

Vėžiai visur ir visada sugeba išlikti savimi. Kaip jūros kriauklelė ilgai ir kantriai saugo ir augina perlą, taip Vėžys eina į užsibrėžtą tikslą. Todėl pagrindinį dėmesį kreipkite ne į išorinius Vėžio rodiklius, bet į jo esmę. Išoriškai jis gali būti pastoviame purve (tikrame arba energetiniame), tačiau jei jam suteikiama dinamika, jei jis priverčiamas išsiropšti iš savo kiauto, tada pamatysite, kaip atsiveria šio žmogaus užslėpti sugebėjimai, prilygstantys aukščiausios prabos auksui.

Štai keletas Vėžio ženklo istorinių asmenybių: Markas Šagalas, Julijus Cezaris, Rembrantas, Rubensas,  Majakovskis, Igoris Stravinskis, S.Stalonė, Džina Lollobridžita, Pavelas Globa, Vachtangas Kikabidzė, Nelsonas Rokfeleris,  Ernestas Hemingvėjus, Robin McLaurim Williams, Luji Armstrongas, Mirej Matje (Mireille Mathieu), Gražina Baikštytė…

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre