Valdemara
Liūtas

20100715_liutas.jpg

Gimusieji nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d. priklauso Liūto ženklui. Tai Ugnies stichijos globojami žmonės.
Karminė užduotis: vesti žmones į sielos tobulėjimo viršūnę, ugdyti ir stiprinti pačias geriausias charakterio savybes.
Devizas: “Aš valdau”
Liūto ženklą valdo Saulė, todėl šio ženklo žmonės stengiasi būti gerai matomi, visų dėmesio centre ir visų įvykių centre. Jie puikiai jaučia savo vertę ir stengiasi išsiskirti iš minios. Paprastai Liūtai patys nesiima aktyvių veiksmų siekdami valdžios, kadangi pati aplinka juos iškelia į vadovaujančius postus. Gerai išauklėti ir atitinkantys savo ženklą Liūtai, niekada patys nesiveržia į priekį, nežemina ir neskriaudžia kitų. Jie skleidžia aplink save saulėtą spindėjimą ir veikia per tarpininkus, pagalbininkus ir kitus žmones, kuriuos vilioja jų švytėjimas.
Liūtai – tai valdyti sugebantys žmonės, todėl daug žinomų ir rimtų valdovų yra gimę po šiuo ženklu. Daugelis iš jų labai talentingi ir sugebantys kurti, nes Liūtas – pats kūrybiškiausias ženklas. Šio ženklo žmonės labai kenčia, kai jaučiasi nepastebėti ir neįvertinti, nes pagrindinis jų energetinio maitinimosi šaltinis yra aplinkinių dėmesio ženklai, tai yra pagyrimai, paskatinimai… Jie labai mėgsta meilikavimus, juos lengva sužavėti, suvedžioti, apgauti.
Liūtai dažnai skiriami į atsakingus vadovaujančius postus, tačiau jie privalo priimti valdžią kaip didžiulę atsakomybę. Liūtai kūrybingi, pilni saviraiškos, jie spinduliuoja šilumą ir jėgą.
Liūtas – žvėrių karalius. Tai būtybė, kuri mano, kad valdo jus ir visus likusius. (Taip, žinoma, kad ištikrųjų jis to nedaro. Tik jam šito nesakykit, nes tai gali sudaužyti jo didelę karštą egoistišką širdį.) Geriau prajuokinkit jį.

 

Verta žinoti:


Silpnoji Liūto stygelė – siekis globoti, rūpintis, daryti gerus darbus. Leiskite jam galvoti, kad be jo pagalbos nesugebate žengti nė žingsnio, ir jis viską dėl jūsų padarys.
Liūtai labai vertina savo autoritetą, norėtų viską kontroliuoti patys, tik baisiai nemėgsta smulkmenų, kurias mielai užleidžia šalia esantiems. Bet kadangi gyvenimas susideda iš smulkmenų, jūs gana lengvai galite valdyti Liūtą.

 

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre