Valdemara
Mergelė

MergelėSaulė Mergelės ženkle būna nuo rugpjūčio 23/24 dienos iki rugsėjo 23/24 dienos.
Tai moteriškas, Žemės stichijos ženklas, kurį valdo Prozerpina ir Merkurijus. Mergelė – tai šeštasis Zodiako rato ženklas, susijęs su darbu, pareiga, tarnavimu.
Pagrindinė Mergelių karminė užduotis: kiek galima sunkiau dirbti, stengtis įnešti į pasaulį tvarką ir švarą, suvokti tarnavimo ir pareigos prasmę, išmokti išvalyti ir atnaujinti gaunamą informaciją, kūną ir sielą.
Gimusieji po šiuo ženklu žmonės moka dirbti be poilsio dėl užsibrėžto tikslo. Tai labai logiškai mąstantys racionalistai, nesistengiantys būti matomi. Tipiški Mergelės ženklo žmonės visada labai užsiėmę. Visą ją supantį pasaulį jie yra suskirstę į detales, kurios gali būti keistos, nesuprantamos ar juokingos aplinkiniams. Šio ženklo žmonės moka pamatyti ir įvertinti (kaip niekas kitas) smulkmenas, vertina mažas formas. Mergelių akys pastoviai juda, žvalgosi ir fiksuoja. Jie mato vienu momentu per daug detalių, todėl nesugeba sustabdyti žvilgsnio. Šiems žmonėms labai sunku atsipalaiduoti. Poilsis jiems dažniausiai yra vienos veiklos pakeitimas kita. Mergelės sugeba pajausti gilų pasitenkinimą gerai atlikę kokį nors darbą, kad ir koks juodas ir nemalonus jis atrodytų aplinkiniams.
Mergelė – tai pats nuostabiausias žmogus – guodėjas. Kad ir kas beatsitiktų, kad ir kokį skausmą ar netektį tektų pergyventi, atsiradusi šalia Mergelė sugebės paguosti, nukreipti mintis nuo pačių skausmingiausių išgyvenimų ar prisiminimų, padės  išgyventi pačią sunkiausią netektį. Šio ženklo žmonės ypatingai dėmesingi sunkiems ligoniams ir kenčiantiems.
Mergelės namų vaistinėlės visada pilnos medikamentų ir yra paruoštos visiems gyvenimo atvejams. Maža to, Mergelė visada žino vaistų sudėtines dalis, žino kokiais atvejais ir kaip veikia vaistas, kokiomis dozėmis ir kada jį vartoti. Nereikia stebėtis, kad gimusieji po šiuo ženklu į visas keliones ir išvykas su savimi būtinai pasiima nors nedidelę vaistinėlę ir savo mėgstamiausio muilo gabaliuką.
Nors išoriškai Mergelės ramios ir lyg abejingos, bet tai tik jų elgesio maniera po kuria slepiami stiprūs dvasiniai pergyvenimai. Visas savo emocijas Mergelės stropiai slepia savyje.
Šio ženklo žmonės užsikrauna sunkiausius darbus, didžiausią atsakomybę vos ne už visą pasaulį ir tokiu būdu labai alina save.
Mergelės daugeliu gyvenimo atvejų elgiasi nuoširdžiai, šiais žmonėmis neabejotinai galima pasikliauti. Tačiau tais atvejais, kai jos nenori ko nors daryti ar išvykti, jos tuojau pat “prisimena”, kad blogai jaučiasi, negaluoja, o gal ir rimtai serga. Tokiu būdu pasireiškia kiekvienoje Mergelėje glūdintys artistiniai sugebėjimai.

Ir dar: verta žinoti, kad gimusieji po Mergelės ženklu:


•    rengiasi švariai ir gražiai;
•    jie smalsūs ir protingi;
•    jiems patinka viešai demonstruojami jausmai ir prisirišimas;
•    svarbu, ką apie jus galvoja žmonės;
•    nuo prigimties įtarūs;
•    jiems sunku atsipalaiduoti ir pailsėti;
•    jiems visą laiką reikia kažką daryti;
•    mėgsta gydytis;
•    mėgsta tvarką ir švarą namuose;
•    mėgsta viską pasidaryti pats ir neprašo kitų paslaugų;
•    labai atsakingai žiūri į savo pareigas;
•    sugeba valdyti savo emocijas.

© 2010 Valdemara.com visos teisės saugomos. Dizainas: ArtMandre